Domov > Naša ponuka > Plastové okná

Plastové okná

Už od svojho vzniku sa FENESTRA spája s profilovým systémom REHAU. Značka REHAU je už viac ako 50 rokov medzinárodne uznávanou zárukou kvality pri riešeniach na báze polymérov v oblasti stavebníctva, automobilizmu a priemyslu. Do rozsahu pôsobnosti patrí výskum a vývoj materiálov a systémov, ako aj povrchová technika. S viac ako 15 000 spolupracovníkmi v 170 pobočkách zaujíma REHAU® popredné miesto garanta inovácie na celom svete.

Okno REHAU EURO 70

REHAU® Euro-Design 70 sú elegantné, tvárne i univerzálne, prispôsobivé mnohým architektonickým štýlom. Rôzne typy krídel bez ohľadu na estetický tvar sú vyrábané s piatimi komorami kvôli dodržaniu najlepšej tepelnej a zvukovej izolácie. Celoobvodové kovanie s nastaviteľnými hríbikovými uzatváracími bodmi s bezpečnostnými prvkami proti vlámaniu a mikroventilácia zaručujúca neustálu výmenu vzduchu v miestnosti. Euro-Design 70® sú okná pre náročnejšiu bytovú výstavbu a rekonštrukciu. Zodpovedajú prísnym parametrom certifikácie.

application/pdf Produktový katalóg REHAU EURO 70

Okno REHAU SYNEGO

REHAU® SYNEGO predstavuje ďalšiu generáciu vysoko výkonných profilových systémov.  Je vybavený najmodernejšími stredovými a dorazovými tesneniami, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy. Jeho špeciálna povrchová úprava HDF (High Defi nition Finishing) zaručuje vysokú odolnosť proti pôsobeniu agresívnych vonkajších vplyvov životného prostredia počas celej doby prevádzky.   Je schopný reagovať na rôzne požiadavky zákazníkov v oblasti dizajnu ako sú úzky profil, veľké sklenené plochy v kombinácii s moderným vzhľadom, ale aj v oblasti farebného prevedenia od klasickej bielej cez ušľachtilé drevené dekóry až po trendové farby.

application/pdf Produktový katalóg  FENESTRA SYNEGO

Okno REHAU GENEO 3+

REHAU® GENEO 3 + je revolučný a inovatívny profil, ktorý zmenil spôsob myslenia a výroby plastových okien a dverí. Jeho mimoriadny vzorec extrúzie pomáha udržať stabilitu štruktúry aj bez pomoci vnútornej oceľovej výstuže. Neprítomnosť armatúry vyzdvihuje vynikajúce vlastnosti FENESTRA GENEO 3+. Šesťkomorový rám a krídlo hrúbky 86 mm sú vybavené troma úrovňami tesnenia, ktoré udržujú nezmenený štandard výrobku. Celoobvodové kovanie s nastaviteľnými hríbikovými uzatváracími bodmi s bezpečnostnými prvkami proti vlámaniu a mikroventilácia zaručujúca neustálu výmenu vzduchu v miestnosti. FENESTRA GENEO 3+ je z energetického hľadiska najlepší systém okenných profilov na trhu, ktorý spĺňa štandardy budúcnosti už teraz! 

application/pdf Produktový katalóg REHAU GENEO 3+

Okno REHAU GENEO 3+ PASSIV

REHAU® GENEO 3+ PASSIV je nadstavbový stupeň od  GENEO 3+. Obsahuje High-Tech vlastnosti  GENEO 3+, ktoré dopĺňa o ďalšie revolučné inovatívne prvky. Použitie termo modulov a špeciálneho stredového tesnenia radí tieto okná k certifikovaným okenným riešeniam pre pasívne domy.  Sú vybavené troma rovinami efektívnych tesnení, čo udržuje nemenný štandard prevedenia. Vďaka inovatívnym termo modulom, získavate jedinečnú energetickú efektívnosť, ktorá dokáže ešte viac ušetriť vaše peniaze.  GENEO 3+ PASSIV sú okná, vďaka ktorým už teraz môžete mať na dosah štandardy energetickej hospodárnosti v budúcnosti.

application/pdf Produktový katalóg REHAU GENEO 3+ PASSIV

Okno SYNEGO - ALU KLIP

REHAU systém SYNEGO + ALU KLIP plastový materiál poskytuje najvyššiu stabilitu vďaka staticky vypracovanej profilovej konštrukcii. Šesť-sedemkomorový profil s dvomi dorazovými tesneniami a jedným stredovým tesnením sivej farby pri bielych a čiernej farby pri farebných profiloch. Štandardné okno vyrábané s povrchom hladkým bielym  RAL: podobná 9016, obložené AL klipmi vo farbe RAL podľa výberu. Štandardné vyhotovenie s izolačným trojsklom PLANIHERM. Tvary líšt podľa tvaru krídla: hranaté. Poskytujeme 2-ročnú záruku pri dodávke bez montáže a 2-ročnú záruku pri dodávke s montážou. Podmienkou záruky je pravidelná údržba podľa návodu na použitie. 

application/pdf Produktový katalóg  FENESTRA SYNEGO

Okno GENEO 3+ ALU KLIP

FENESTRA GENEO 3+ ALU KLIP sú plastové okná s hliníkovými klipmi zo špičkového materiálu RAU-FIPRO z profilového systému REHAU GENEO. Okná z profilov GENEO predstavujú jedinečnú inováciu s perspektivou budúcnosti. Svojím technologickým náskokom a výkonnými parametrami i úžitkovými vlastnosťami zatláčajú ostatné okenné systémy do výrazného úzadia. GENEO je z energetického hľadiska najlepší systém okenných profilov na trhu sĺňajúci štandardy budúcnosti už teraz! FENESTRA GENEO 3+ ALU sú okná z okenných profilov REHAU GENEO, ktoré dokážu uspokojiť požiadavky na atraktívny dizajn a náročnejšiu konštrukciu alebo novostavbu rodinných domov.

application/pdf Produktový katalóg  FENESTRA GENEO ALU KLIP