Domov > Naša ponuka > Garážové brány

Garážové brány

Tiché, bezpečné a spoľahlivé garážové brány od slovenského výrobcu PEMAT. Garážové brány vám vyrobíme na mieru s odbornou montážou a záručným a pozáručným servisom. Pre každú stavebnú situáciu vašej garáže je možné nájsť vhodné riešenie garážovej brány. Vyberte si garážovú bránu alebo garážové dvere, ktoré najviac vyhovujú vašim požiadavkám. U nás si môžete vybrať garážové brány moderného vzhľadu, v rôznych farebných prevedeniach, vždy z prvotriednych materiálov a za výhodnú cenu. Garážové brány môžu byť buď sekcionálne, krídlové alebo rolovacie. U nás najčastejšie využívanou variantou sú sekcionálne garážové brány. Záujemcovia o kúpu garážových brán môžu vyberať z mnohých typov panelov, lamiel a samozrejme širokého spektra ich rôznych farebných prevedení. S výberom brány vám radi poradíme. 

Sekčné garážové brány

Automatické sekčné brány WG sú izolované polyuretánovou penou s hrúbkou 42 mm a kombináciou bezúdržbového materiálu – oceľový plech. Sekčné brány sa môžu prispôsobiť rôznym typom garáží a šírke vjazdu aj do dvojitých garáží. Brány majú vysoký štandard prevedenia, ktorý zaručuje komfortbezpečnosť a pohodlie používania, aj výbornú tepelnú izoláciu.

Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány sú vyrábané zo 77 mm hliníkových profilov plnených polyuretánopvou penou, ktorá dodáva profilu izolačné a pevnostné vlastnosti. Garážové rolovacie brány sú zložené z lamiel, ktoré sa rolujú do schránky-„bubna“, ktorý je umiestnený nad otvorom. Rolovacie brány PEMAT sa stali synonymom pre kvalitnébezpečné a pritom cenovo dostupné brány.

Krídlové garážové brány

Krídlové brány PEMAT sú vyrábané z polyuretánových panelov o hrúbke 42 mm. Krídlová brána je dodávaná so zárubňovým rámom a dvoma krídlami, ktoré podľa požiadavky zákazníka môžu byť rozdelené v rôznom pomere. Zárubňový rám je oceľový, pokrytý hliníkovým profilom s límcom a tesnením. Farba rámu je prírodný hliník, ktorý je možné laminovať podľa vzorkovníka laminácií.

Fasádne garážové brány

Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu PEMAT sa nám do ponuky podarilo zaradiť aj náš nový typ garážovej brány. Je ňou fasádna brána, ktorá je určená najmä pre náročnejších zákazníkov. Svojím vzhľadom podporuje celkový dojem z moderných budov, na ktorých sa stáva súčasťou fasády, čím sa odlišuje od bežných garážových brán.

Rolovacie mreže

Bezpečnostné rolovacie mreže sú vyrobené z pozinkovaných oceľových profilov , čo zaručuje nenáročnú údržbu a prevádzku. Ovládanie mreže môže byť manuálne za pomoci pružiny – ručné zdvíhanie, motorické – ovládané kľúčovým spínačom, prípadne diaľkovým ovládaním. Hlavnou výhodou rolovacích mreží je ich riešenie, ktoré umožňuje využiť úžitkovú plochu po oboch stranách mreží.