Domov > Naša ponuka > Doplnky > Okenné a dverné siete

Okenné a dverné siete

Každý, kto má nepríjemnú skúsenosť s dotieravých hmyzom, ocení praktické výhody sietí proti hmyzu. V ponuke máme všetky druhy sietí za prijateľné ceny. Siete sú vyrobené z kvalitných profilov a sieťoviny zo skleného vlákna potiahnutého PVC, čo zaručuje ich dlhú životnosť a funkčnosť. Sú prirodzenou a efektívnou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Napriek tomu, že ich funkcia je predovšetkým praktická, svojim moderným dizajnom sa stávajú aj elegantným doplnkom okien.  

Vzorkovník farieb Primaset

Plissé dverové

Plisované siete celkom nahradili dverové navíjacie siete. Pri výbere tohto typu sietí sa používajú hrubostenné hliníkové profily, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Základnou výhodou u dverových plisovaných sieťok je že pri otvorení – zasunutí nepotrebujú ďalší priestor ako pántové, alebo posuvné. Je ich preto možné použiť i na francúzskych balkónoch. Výhodou siete je možnosť vzájomného spájania jednotlivých segmentov pri riešení pre široké fasádne otvory, posuvné  dvere. Ďalšou výhodou u dverových plisovaných sieťok je že pri otvorení – zasunutí nepotrebujú ďalší priestor ako pántové, alebo posuvné. 

Primaset SD3

Primaset sd3 sú sieťové dvere, vyrobené z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farebných prevedeniach. Použitá sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna , ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Tento typ sieťových dverí sa montuje iba na rám. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

Primaset SS2

Primaset SS2 je samonavíjacia sieť, ktorá predstavuje najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru proti hmyzu, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho vytiahneme do bubna. Sieťovina je vedená vo vodiacích nohách s kefkovým tesnením a do bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu. Samonavíjacia sieť sa vyrába v dvoch farebných prevedeniach – bielej a hnedej. Ovláda sa pomocou šnúrky a dvoch madiel jednoduchým zaklapnutím do spodného profilu.

Primaset SNT

Primaset SNT Je okenná sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu interiéru proti hmyzu. Rám siete je vyrobený z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, pričom sa vyznačuje svojou pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru robí z tejto siete elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok každého okna.