Zabezpečíme montáž záručný a pozáručný servis

Domov » Služby

Odborné poradenstvo

Naši kvalifikovaní a odborne vyškolení zamestnanci Vám poradia, ako dosiahnuť súlad medzi technickými a dizajnovými nárokmi. Preto Vám navrhneme vhodné materiály, typ okien, dverí a doplnkov. Ak ste sa rozhodli vymeniť okná či dvere v dome alebo v byte, je dôležité vybrať si tie správne produkty presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

Odborné zameranie

Zameranie stavebných otvorov pre nové okná je jedným z najdôležitejších bodov v celom procese obstarávania okien. Pri zameraní okien totiž nemôže dôjsť k omylu. Je preto mimoriadne dôležité, aby stavebné otvory zameral dodávateľ okien a zadal presné rozmery okien do výroby. Vyhnete sa tak nepríjemným problémom pri ich montáži.

Certifikovaná montáž

Aby okná dobre slúžili a neprepúšťali teplo, musia byť správne namontované. Správna montáž je rovnako dôležitá, ako kvalita materiálov. Našim zákazníkom ponúkame komplexný balík služieb, ktorý zahrňuje odborné poradenstvo, zameranie stavebných otvorov, výrobu, montáž okien a záručný i pozáručný servis. Odborná montáž je vykonaná v zmysle STN 73 3134 na stavebné práce.

Zárućný servis

O vaše nové okná sa náležite postaráme aj po tom, ako ich namontujeme. Môžete sa spoľahnúť na kvalitný záručný servis. Podmienkou dobrej kvality a správnej funkčnosti plastových okien a dverí je nielen kvalitne odvedená výroba a montáž, ale aj následný servis a údržba. Máte pocit, že Vaše okná už nespĺňajú parametre kvality garantované výrobcom? Obráťte sa na nás s akýmkoľvek problémom!

Pozáručný servis

Častým problémom, s ktorým sa stretávame, je zánik firiem od ktorých ste okná zakúpili. Pokiaľ budete okná udržovať v dobrej kondícii a prevádzať ich pravidelný servis, nemusíte sa báť, že prestanú fungovať a vy sa budete márne domáhať záruky. Pokiaľ máte rovnaký problém, ako je uvedený vyššie, neváhajte Nás kontaktovať  radi Vám pomôžeme.