Domov » Referencie

Naše realizácie

Nie len administratívne budovy, hoteli, obchodné centrá a polyfunkèné budovy. Plastové dvere a okná značky REHAU, ktoré sú spojením funkčných predností a vizuálneho aspektu, sú tým  správnym riešením pre všetky typy stavieb. Pozrite si naše referenciea fotogalériu bytových priestorov zákazníkov, ktorí verili Fenestre a stavili na kvalitu plastových produktov z našej ponuky. Dnes sa tak tešia z úžasných stavebných prvkov, ktoré garantujú kvalitu. 

Naše TOP realizácie

Čo môže o kvalite produktov, ktoré vám ponúkame, hovori viac ako referencie spokojných zákazníkov? A keď sú odberateľmi plastových okien a iného sortimentu z našej ponuky napr. luxusné budovy veľkých spoločností? Garancia kvality a spokojnosti našich zákazníkov. Fenestra, to je technicky a esteticky najvyššia úroveň spracovania plastových okien, dverí a doplnkov. Pozrite sa, kto všetko hovorí o svojej spokojnosti s nami.

Realizácie rodinných domov

Plastové okná s vynikajúcimi technickými hodnotami a parametrami. Okná majú moderný a zároveň elegantný dizajn, ktorý je skvelou voľbou pre novostavby ale aj rekonštrukcie nízkoenergetických domov. Výberom týchto plastových okien zabezpečíte to, že vaša investícia bude využitá efektívne. Steny vášho domova dokážu zvedavému okoliu odhaliť váš štýl.  Využite svoju fantáziu pri návrhu farieb na plastove okna a dvere Vášho rodinného domu. Najmä ak sú farby vonkajších plôch zladené aj s okennými rámami. 

Okná super,komunikácia na jednotku.Odporúčam túto spoločnosť každému.
Martina Forgáčová
Designer
Chcem vysloviť poďakovanie firme Fenestra-ZM za bezproblémovú dodávku a montáž plastových okien.
Laco Mośkuriak
Stavbár
Dakujem firme FENESTRA-ZM za skvele odbedenú prácu
Zdenco Šantora
Podnikateľ
Odporúčam túto firmu. Dodanie okien presne na dohodnutý termín
Ing. Jozef Polčík
IT technik
Okrem dobréj ceny som bol prekvapený profesionálnym prístupom a kvalitou práce.
Jozef Levický
Manažér
Keby som sa mal znova rozhodnúť ktorá firma by mi mala montovať okná, určite by to bola firma Fenestra-ZM
Radovan Škulec
Predajca