Robíme prácu s hrdosťou

Domov > O spoločnosti > O nás

Zopár slov a 10 rokov práce

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom plastových okien a dverí, hliníkových okien a dverí, garážových brán, rôznych typov tieniacej techniky, profesionálnej montáže a servisu okien. Snažíme si zakladať na hodnotách, s ktorými sme prišli na začiatku Tradícia- Solídnosť-Profesionalita.Táto vízia spoločnosti je tu dodnes. Hovoria za nás nielen roky na trhu a čísla, ale hlavne množstvo spokojných zákazníkov a partnerov, ktorí sa aj naďalej vracajú pre okná so srdcom. Naša spoločnosť František Havetta Fenstra-zm s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2010. Spolupracujeme s výrobcom okien a dverí, ktorý vyrába produkty od roku 1993 a exportuje výrobky na Európsky trh. Na dosiahnutie najvyšších parametrov kvality spolupracujeme s lídrami svetového okenného priemyslu. Naš najväčší dodávateľ spoločnosť FENESTRA Sk bola zaregistrovaná v r.1997. Predmetom činnosti je odborné poradenstvo, projektovanie, výroba a montáž plastových okien a dverí a špeciálnych konštrukcií ako napríklad presklené fasády a zimné záhrady.

Sídlo spoločnosti, výroba a logistika sú lokalizované v Zlatých Moravciach. Od svojho vzniku patrí spoločnosť FENESTRA Sk k najväčším a najvýznamnejším producentom plastových  konštrukcií na slovenskom stavebnom trhu. Fenestra Sk disponuje najmodernejšími veľkokapacitnými automatizovanými CNC strojnými zariadeniami značiek Rotox, Hollinger, Presta Eiselle na výrobu plastových okenných konštrukcií a hliníkových elementových fasád. V oblasti plastových výplní otvorov je spoločnosť FENESTRA Sk od vzniku spojená s profilovými systémami spoločnosti REHAU. V ponuke je zastúpený kompletný sortiment značky REHAU nemeckej produkcie, ktoré umožňujú výrobu všetkých prvkov v kategórii plastových konštrukcií vrátane plastových zimných záhrad a presklených fasád. Základným strategickým cieľom činností spoločnosti je spokojný zákazník, ktorému FenestraSk-ZM vie poskytnúť komplexnú službu od odborného poradenstva cez projekciu špeciálnych konštrukcií až po dodávku s montážou „na kľúč.“ Z tohto dôvodu je dôraz na kvalitu nosným ukazovateľom riadiacej a kontrolnej činnosti všetkých organizačných zložiek spoločnosti.

V r. 2000 bol FENESTRE Sk ako jednému z prvých producentov stavebných výplní a presklených plášťov na Slovensku udelený certifikát riadenia kvality ISO 9001. Odvtedy pri pravidelných auditoch je riadenie kvality preverované renomovanou spoločnosťou Bureau Veritas Certification.