Domov > Naša ponuka > Doplnky > Kľučky a madlá

Kľučky a madlá

Prinášame Vám moderné a štýlové okenné kľučky, dverové kľučky a madlá ktoré svojim špecifiickým a moderným dizajnom rozžiaria každé dvere či okno. Kľučky v našom sortimente sú vyrábané výhradne z kvalitných materiálov a pochádzajú od renomovaných výrobcov.

Okenné kľučky

Odporúčame vyberať kľučky na okná veľmi dôsledne, pretože Vám nielenže uľahčia otváranie samotného okna, no taktiež významne ozdobia Váš interiér. Okná sú taktiež súčastou interiéru. na ich praktickom používaní i celkovom vzhľade sa veľmi významne podiela kľučka, ktorá je ich neoddeliteľnou súčastou.

Dverové kľučky

Prinášame Vám kvalitné kľučky a kovania na dvere. Moderné dverové kľučky, ktoré svojim špecifickým a moderným dizajnom rozžiaria každé dvere. Kľučky v naśom sortimente  sú vyrábane z kvalitných materiálov a pochádzajú od renomovaných výrobcov. Množstvo rôznych povrchov a tvarov. Široký výber

Dverové madlá

V súčasnej dobe pri vchodových dverách stale viac rastie trend používania madiel. Dvere s madlami pôsobia už na prvý dojem elegantne honosnejšie a stávajú sa tak reprezentatívnejším kúskom majiteľa. Ich využitie je jednak estetické a tiež poskytujú vyšší komfort pri obsluhe dverí. Dverné madlá možno využiť na vchodové dvere rodinných domov, bytových domov, kancelárií, polyfunkčných objektov atď.