Domov > Naša ponuka > Doplnky > Exteriérové žalúzie

Exteriérové žalúzie

Exteriérové žalúzie Alucover typu CN, ZN a SN  v šírkach od 50 do 90mm sú moderné vonkajšie žalúzie ovládané kľukou, motorom alebo šnúrou, ktoré zabezpečujú plynulú reguláciu svetla a hluku vstupujúceho do interiéru. Nepochybne patria k najdokonalejším tieniacim zariadeniam. Sú obľúbené nielen u projektantov moderných administratívnych budov, výrobných hál a polyfunkčných objektov, ale svoje uplatnenie nájdu aj na projektoch rodinných domov, kde sú výrazným dizajnovým doplnkom dotvárajúcim charakter stavby. Dosahujú vysoký stupeň zatienenia, dokážu výborne ovplyvňovať teplotu v interiéroch budov, znižujú intenzitu hluku a predovšetkým poskytujú možnosť využitia na veľkých plochách. Vhodným naklopením lamiel žalúzie regulujeme intenzitu svetla v miestnosti. Najpoužívanejším typom vonkajších hliníkových žalúzií sú systémy s lamelami v tvare písmena Z, ktoré vďaka svojmu tvaru účinne odolávajú plyvom nepriaznivého počasia a sú odhlučnené až do rýchlosti vetra 80km/h.  Exteriérové žalúzie ponúkame v  nasledovných prevedeniach: 

Typové rady

ALUCOVER: C50 - S/K/M, C65 - K/M, C80 - K/M

Žalúzie Alucover typu C 50-65-80 S/K/M,   K ovládané kľukov, M motorom alebo S šnúrou sú moderné vonkajšie žalúzie, ktoré zabezpečujú plynulú reguláciu svetla a hluku vstupujúceho do interiéru. Pre svoju dlhú životnosť a mnohostranné využitie sa uplatnia nielen vo veľkých výrobných halách, reprezentačných budovách, ale aj pri výstavbe rodinných domov, kde si získavajú stále vačšiu obľubu. 

application/pdf Produktový list ALUCOVER C

ALUCOVER: Z70 - K/M, Z90 - K/M

Žalúzie Alucover typu Z 70-90 K/M,   K ovládané kľukov, M motorom sú moderné vonkajšie žalúzie, ktoré zabezpečujú plynulú reguláciu svetla a hluku vstupujúceho do interiéru. Pre svoju dlhú životnosť a mnohostranné využitie sa uplatnia nielen vo veľkých výrobných halách, reprezentačných budovách, ale aj pri výstavbe rodinných domov, kde si získavajú stále vačšiu obľubu. Typ Z sú najpoužívanejším typom vonkajších hliníkových žalúzii. 

application/pdf Produktový list ALUCOVER Z

ALUCOVER: S65 - K/M, S90 - K/M

Žalúzie Alucover typu S 65-90 K/M, K ovládané kľukov, M motorom patria medzi najnovšie „prírastky“ skupiny Alucover. Zdvih a pretočenie žalúzie je zabezpečené pomocou kľukového mechanizmu. Šírka lamely 65 mm ju predurčuje pre zatienenie mänších otvorov a šírka lamely 90 mm ju predurčuje pre zatienenie väčších otvorov. Zalisované gumové tesnenie na konci lamely prispieva k zníženiu hlučnosti a zároveň k zvýšeniu tepelno-izolačných vlastností objektu.

application/pdf Produktový list ALUCOVER S