Domov > Naša ponuka > Doplnky > Dverové výplne

Dverové výplne

Dvere a dverové výplne musia spĺňať nielen vizuálne požiadavky majiteľa rodinného domu zladené s celkovým imidžom budovy, ale aj  požiadavky na bezpečné používanie a  tepelnú pohodu. Vzhľad, rôzne série, ornamenty dverných výplní sa pohybujú od klasických a osvedčených tvarov až po tzv. ultra moderné vyhotovenie, ktoré sa odlišuje samotným vzhľadom, použitými materiálmi a prípadne sklenenými výplňami s bežnými druhmi skiel (ornamentálne,  zrkadlové, bezpečnostné), prípadne so sklami vitrážovými, farbenými, leptanými a pod. Pre zvýšenie tepelnej pohody a tepelnej izolácie sa výplne dajú vyhotoviť až do hrúbky 48 mm. Pri farebných výplňach sa zvyčajne doporučuje tzv. HPL vyhotovenie, ktoré zabezpečuje pevnosť a dlhodobú stabilitu týchto výplní aj na priamo oslnených stranách domu. Pre zvýšenie pociu bezpečnosti  je možné dverné výplne objednať v MDF vyhotovení  alebo s vloženým hliníkovým  prípadne oceľovým plechom v jadre výplne. Nepreberné množstvo tvarov, dekorov a možností dverných výplní Vás inšpiruje pre ten správny výber.

GAVA plast

Najlepšia voľba pre váš dom. Špičková kvalita i konfigurácia podľa vlastných požiadaviek. Bohatý výber presklenia a farieb. Špičková kvalita, originálny dizajn. 20 rokov skúseností. Plastové a hliníkové dvere s dvernou výplňou od firmy GAVAplast. Moderné ako aj klasické dverné výplne z materiálov HPL, Plast a Hliník s vysokou kvalitou a dlhou životnosťou.

BAU partner

Široký  výber śpičkových plastových a hliníkových dverných výplní pre Váš dom! Ponúkame Vám plastové a hliníkové vchodové dvere s dvernými výplňami renomovaného slovenského výrobcu BAU Partner.  Príďte sa osobne presvedčiť o vysokej kvalite spracovania Vašich budúcich dverí a o dokonalom dizajnérskom spracovaní vystavených modelov.