Domov > Naša ponuka > Plastové dvere

Plastové dvere

Plastové dvere to nie je len vstupný priestor – okolo nich sa v dome točí všetko. Preto sú maximálna energetická hospodárnosť, dizajn, komfort a dlhá živostnosť také dôležité. A vďaka špičkovému materiálu REHAU sa práve tieto vlastnosti zjednotili v systéme  plastových dverí. Dvere zosobňujú majiteľa domu. A či už vyberáte dvere do  modernej stavby v tradičnom štýle, nízkoenergetickej, či štandardnej, luxusnej, alebo ekonomickej, je nutné mať na pamäti 4 hlavné určujúce parametre: izolačné vlastnosti, bezpečnosť, materiál a dizajn. Sortiment dverí spoločnosti FENESTRA je najširší v rámci slovenského trhu, čo je predpokladom pre Váš neobmedzovaný výber. Dvere musia byť schopné odolávať poveternostným vplyvom. Týmito vplyvmi sú predovšetkým nízke zimné teploty, dážď, rozmerová rozťažnosť pri zmenách teploty, ako aj vplyv UV žiarenia.

Dvere BRILLANT

Plastové dvere z profilového systému REHAU® Brillant-Design® sú pre vyššie nároky na dizajn a funkčnosť. S veľkoobjemným oceľovým armovaním a stavebnou hĺbkou 70mm zaručujú vysokú stabilitu. Vďaka mimoriadnej kvalite dverných systémov, ktoré sa vyrábajú z RAU–PVC® odolného proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom, vchodové dvere vyzerajú nielen dobre, ale sú aj odolné proti vetru, zime a dokonca aj vetrom hnanému dažďu. Predstavujú systém vchodových dverí z REHAU® Brillant-Design® pre vstupné priestory pri energeticky optimálnej sanácii budovy a novostavbách s nízkoenergetickým štandardom.

application/pdf Produktový katalóg Dvere BRILLANT

Dvere BRILLANT s prahom

Plastové dvere z profilového systému REHAU® Brillant-Design® sú pre vyššie nároky na dizajn a funkčnosť. S veľkoobjemným oceľovým armovaním a stavebnou hĺbkou 70mm zaručujú vysokú stabilitu. Vďaka mimoriadnej kvalite dverných systémov, ktoré sa vyrábajú z RAU–PVC® odolného proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom, vchodové dvere vyzerajú nielen dobre, ale sú aj odolné proti vetru, zime a dokonca aj vetrom hnanému dažďu. Predstavujú systém vchodových dverí z REHAU®. Brillant-Design® Moznosť výberu z dvoch druhov prahov – vysoký a nízky

application/pdf Produktový katalóg Dvere BRILLANT

Dvere SYNEGO

FENESTRA SYNEGO predstavuje ďalšiu generáciu vysoko výkonných profilových systémov. Súčasný trh vyžaduje vyváženú rovnováhu medzi izoláciou, funkčnosťou, výkonnosťou a dizajnom. Nový systém FENESTRA SYNEGO so stavebnou hĺbkou 80 mm má vlastnosti izolácie zlúčiteľné s požiadavkami štandardu pasívneho domu. Je vybavený najmodernejšími stredovými a dorazovými tesneniami, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy. Jeho špeciálna povrchová úprava HDF (High Definition Finishing) zaručuje vysokú odolnosť proti pôsobeniu agresívnych vonkajších vplyvov životného prostredia počas celej doby prevádzky.  Je schopný reagovať na rôzne požiadavky zákazníkov v oblasti dizajnu ako sú úzky profil, veľké sklenené plochy v kombinácii s moderným vzhľadom, ale aj v oblasti farebného prevede

application/pdf Produktový katalóg Dvere SYNEGO

Dvere GENEO

GENEO sú plastové dvere z profilového systému REHAU® GENEO®. Predstavujú jedinečnú inováciu s perspektívou budúcnosti. Predbehli svoju dobu v technológii, vďaka čomu spájajú dizajn a komfort s vynikajúcou energetickou hospodárnosťou. Svojimi výnimočnými vlastnosťami vytvárajú tlak na sprísňovanie doteraz platných noriem. Budujte na systéme profilov vchodových dverí, ktorý je najmodernejší na trhu. GENEO DVERE predstavujú systém vchodových dverí z REHAU® GENEO®. Vďaka špičkovému materiálu RAU-FIPRO® a inovačnej konštrukcii profilov sú najhospodárnejšími plastovými dverami. V neposlednom rade chránia váš domov pred nežiaducimi hosťami vďaka odolnosti proti vlámaniu.

application/pdf Produktový katalóg Dvere GENEO