Domov > Naša ponuka > Doplnky > Parapetné dosky

Parapetné dosky

Máme pre Vás najväčšiu ponuku parapetov za skvelé ceny! Ponúkame  Vám vnútorné a vonkajšie parapety v širokej škále materiálov, farieb, dekorov a vlastností, ktoré Vám zhotovíme v rôznych dĺžkach a šírkach podl’a Vášho priania. Naše parapety nie sú len kvalitným okenným doplnkom, ale aj designovým prvkom, ktorý dokonale doladí Vašu domácnosť či stavbu.

Vonkajšie parapety

Vonkajšie extrudované  a ohybané  hliníkové parapety vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu a zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu. Nami dodávané vonkajšie hliníkové parapety znesú najvyššie nároky kladené na tento výrobok. Sú vhodné na tie najtvrdšie poveternostné podmienky.

Interiérové parapety

Komôrkový profil profil pre vnútorné okenné parapety Novasil je vyrobený z tvrdeného PVC a vybavený ochrannou fóliou proti poškodeniu, ktorá zvyšuje ich odolnosť proti poškrabaniu, slnečnému a tepelnému žiareniu. Ďalej má povrchovú vrstvu odolnú proti pôsobeniu vlhkosti. Na rozdiel od niektorých iných výrobcov, kvalitný komôrkový profil Novasil od spoločnosti Deceuninck je samohasnúci, čím prispieva aj k protipožiarnej bezpečnosti. Okenné parapety Novasil štandardne dodávame v týchto rozmeroch:

Interiérové parapety - drevotrieska

Parapety WERZALIT svojou unikátnou konštrukciou uspokoja aj najnáročnejšie požiadavky každého užívateľa. Na výrobu týchto parapetov sa používa najkvalitnejší materiál (zdravé dreviny bez použitia kontaminovaných látok) a vlákna sú stlačené pod vysokým tlakom ~800 kg/qm (HDF-kvalita), čím sa zvyšuje hustota materiálu, a následne aj odolnosť voči ohybu a vlhkosti. Či nová výstavba alebo rekonštrukcia – parapety musí najvyššia budova fyzickej náročnosti. Vnútorné parapety sú vyrábané v patentovaného procesu vysokotlakových armatúr. Sú odolné proti vlhkosti budovy, rozmerovo stabilné a trvanlivé. WERZALIT parapety sú v každom ohľade na kvalitu.