Domov > Naša ponuka > Doplnky > Interérové tienenie

Interiérové tienenie

Vnútorné žalúzie sú najbežnejšie a najpoužívanejším systémom tieniacej techniky. Medzi najprednejšou výhody patrí ich jednoduchosť, možnosť rýchlej montáže, jednoduchá a nenáročné údržba a predovšetkým cenová dostupnosť. Vyrobené sú predovšetkým z hliníkových lamiel ale na želanie dodáme aj bambusové alebo laminát. Povrchová úprava je klasickým nástrekom a to buď v metalízových farbách, vo farbách vzorkovníka RAL a novinkou sú imitácie drevených povrchov. Montáž je vykonávaná vo vnútri interiérov na okenný rám alebo v medzipresklení okien. Vnútorné žalúzie ponúkame v  nasledovných prevedeniach:

ISO SYSTEM

ISO SYSTEM – IHT, AIL, a LITE je moderná a esteticky vyvážená žalúzia s retiazkovým ovládaním typu monocomang, čo ponúka komfort jednoduchého ovládania. Ponúka komfort jednoduchého ovládania, spoľahlivosť kvalitných komponentov a širokú škálu farebných a technických vyhotovení. Spolu s nenáročnou montážou ponúka širokú škálu farieb a dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

application/pdf Produktový list ISO SYSTEM

DREVOLUX

DREVOLUX – DL27 a DL50 sú drevené horizontálne žalúziepredstavujúce luxusný výrobok s prírodných materiálov, ktorý zabezpeči intriéru teplý, útulný a ušľachtilý charakter. Sú vhodné hlavne tam, kde je použité vačšie množstvo dreva a kde by iný typ žalúzie posobil rušivo. Žalúzie sú vhodné pre všetky typy okenných konštrukcií, zvlášť pre drevené a plastové okná s drevoimitačnou fóliou.

application/pdf Produktový list DREVOLUX

HORIZONTAL

HORIZONTAL – HI, HM a HS sú klasické interiérové horizontálne žalúzieso širokou možnosťou umiestnenia. Sú vhodné na použitia do starých drevených okien, svoju funkciu plnia aj na nových plastových, drevených eurooknách, repk. hliníkových oknách.Sú kombináciou dlhej životnosti, kvality, ľahkej obsluhy a údržby za priatelnú cenu.

application/pdf Produktový list HORIZONTAL

V-LITE

Strešná žalúzia V-Lite je interiérová žalúzia vytvorená pre všetky typy strešných okien. Kvalitné prevedenie žalúzie s hliníkovými vodiacimi lištami v kombinácii s vhodne vybraným odtieňom lamiel zabezpečujú plynulú reguláciu svetla. Podľa polohy okna, v ktorom je žalúzia umiestnená, si môžete vybrať medzi dvoma spôsobmi ovládania. Aj keď je vaše okno umiestnené vo vyššej polohe, môžete strešnou žalúziou pohodlne manipulovať vďaka ovládaniu na vodiacej lište spolu s ovládacou tyčou.

application/pdf Produktový list V-LITE