Domov > Naša ponuka > Posuvné systémy

Posuvné systémy

Svetlo, vzduch a voľnosť pohybu – veľkoplošné sklopno-posuvné alebo zdvižno-posuvné dvere ponúkajú lepšiu kvalitu bývania celej rodine. Výhoda kovania s núteným ovládaním spočíva najmä v ľahkosti ovládania veľkých a ťažkých sklopno-posuvných prvkov (až do 200 kg), ktoré je možné sklápať a zatvárať aj bez vynaloženia väčšej fyzickej námahy. Ľahkosť ovládania je výrazným benefitom pohodlia aj pre starších ľudí a deti.Dvere musia byť schopné odolávať poveternostným vplyvom. Týmito vplyvmi sú predovšetkým nízke zimné teploty, dážď, rozmerová rozťažnosť pri zmenách teploty, ako aj vplyv UV žiarenia.

Dvere SKLOPNO - POSUVNÉ

Moderné sklopno-posuvné dvere poskytujú moderný priestor pre  život  a vyššiu kvalitu bývania. Prinášajú viac svetla, slobody a komfortu do vášho domova. Inteligentná technika kovania ponúka vyspelé konštrukcie pre  sklopno-posuvné dvere, ktoré šetria vaším priestorom a poskytujú vysoký komfort ovládania. Dizajn sklopno-posuvných dverí prispôsobený európskym štandardom. Možnosť použitia štandardných okenných profilov umožňuje rovnaký vzhľad posuvných dverí a okien.

application/pdf Produktový katalóg Dvere SKLOPNO-POSUVNĚ

Dvere ZDVIŽNO - POSUVNÉ

Zdvižno-posuvné dvere, ktoré vedú na balkón, do záhrady alebo na terasu, sú súčasným trendom a zvyšujú svojimi veľkoplošnými krídlami kvalitu bývania a života. S posuvným kovaním so zdvihom krídla vytvoríte otvorenú atmosféru plnú svetla.  Vďaka dlhoročnej kompetencii vo vývoji je jeho technika tak dokonalá, že dokonca i krídla hmotnosťou až 400 kg sa dajú bezpečne, pohodlne a s ľahkosťou ovládať bez vynaloženia veľkého úsilia. Ľahkosť ovládania je výrazným benefi tom pohodlia pre všetkých v každej vekovej kategórii. Samozrejmosťou je nízka prahová lišta. Vďaka tomu, je prechod plynulý a bezbariérový bez dodatočných obmedzení. Navyše jej tepelná izolácia je lepšia ako určujú požiadavky nariadenia pre úsporu energií. Spĺňa tak i vysoké požiadavky na úsporu nákladov a komfort bývania.

application/pdf Produktový katalóg Dvere ZDVIŽNO-POSUVNĚ