Krídlová garážová brána

Krídlová bránaje dodávaná so zárubňovým rámom a dvoma krídlami, ktoré podľa požiadavky zákazníka môžu byť rozdelené v rôznom pomere. Zárubňový rám je oceľový, pokrytý hliníkovým profilom s límcom a tesnením. Farba rámu je prírodný hliník, ktorý je možné laminovať podľa vzorkovníka laminácií

  • ŠPECIFIKÁCIA
  • MONTÁŽ

 Prečo krídlové brány

Krídlová brána je ovládaná štandardným spôsobom pomocou kľučky so zámkom. Vhodné do garáže s obmedzeným vnútorným priestorom, tam kde sa väčšinou sekcionálne brány nezmestia alebo je potrebný častý priechod. Nie je potrebné žiadne nadpražie. Krídlová brána je vhodná ako pre novostavby, tak aj pre dodatočnú montáž pri výmene starých brán za nové. Brány priamo na mieru. Široký výber prevedenia a farieb. Krídlové brány a ich cena je závislá na šírke a výške krídlových brán. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku presne na mieru. Do krídel brány je možné integrovať dekoračné okienka a prídavný zámok pre zvýšenú bezpečnosť. Možnosť zabudovať do krídla doplňujúce garážové dvere, čo uľahčí častý vstup do garáže, ak nemá iné vchodové dvere.

Integrované garážové dvere

Zabudovanie integrovaných dverí do krídla brány predstavuje praktické riešenie pohybu osôb a predmetov pri zatvorenej garážovej bráne.

Krídlové brány výhody:

  • jednoduché ovládanie
  • bezúdržbovosť
  • maximálne využitý vnútorný priestor garáže
  • krídlové garážové brány ponúkajú mnoho dizajnov a farieb
  • farebná stálosť

Krídlovú bránu je možné osadiť dvoma spôsobmi – „do otvoru“ „pred otvor“. Pri osadení „do otvoru“ je brána umiestnená medzi múrmi. Nevýhodou tohto osadenie je zúženie prechodu otvoru šírky aj výšky. Pri osadení „pred otvor“ môže byť brána väčšia ako je otvor, a tým nebude zúžovať prechod do garáže.

Realikzácie