BAU Partner - dverné výplne

Vchodové dvere sú súčasťou každého objektu. Dvere môžu každej budove, vile či domčeku dodať niečo výnimočné a krásne. Dvere môžu dokonale vystihnúť charakter a vkus majiteľa, dvere môžu vyvolať obdivné pohľady okoloidúcich a susedov. Práve preto nevnímame vchodové dvere len ako stavebný prvok. Či už sa rozhodnete pre plastové dvere alebo hliníkové vchodové dvere, robíme všetko preto, aby sme aj tie Vaše dvere povýšili na umenie. 

Naše dverové výplne spájajú v sebe neopakovateľný dizajn, dokonalú kvalitu, luxus, oku lahodiace tvary a nekonečný sortiment. Či už sa necháte rozmaznávať luxusnými a vysokokvalitnými hliníkovými vchodovými dverami zo série ELITE so skrytým krídlom, siahnete po rustikálnych plastových dverách zo série EXCLUSIVE s kovanou mrežou, necháte sa inšpirovať modernými HPL vchodovými dverami zo série FUTURE s nádhernými ručne robenými sklami, odlíšite sa nápaditými hliníkovými dverami zo série SIMPLE, alebo siahnete po klasických plastových vchodových dverách zo série CLASSIC ponúkanej v širokej škále vitráží, zapekaných a tečúcich skiel, Vaše vchodové dvere Vás budú tešiť a inšpirovať po celý zvyšok života.

Vzorkovník farebných imitácií BAU Partner

Vzorkovník RAL

ELITE

 Vysoká kvalita a majstrovské spracovanie dverných výplní, možnosť prekrytia krídla vchodových dverí, decentné dizajnérske doplnky dverí ako nerezové madlá, okopové prahy, rozety na zámok, urobia z Vašich dverí majstrovské dielo.

SIMPLE

Prevedenie panelov dverí je elegantné, jednoduché a zároveň nadčasové. Výplne sú vyrobené z hliníka o hrúbke 1,5 mm a sú dodávané štandardne s obojstrannou inox aplikáciou. Sú vhodné pre použitie do plastových aj hliníkových vchodových dverí.

FUTURE

Vchodové dvere v kombinácii s luxusnou modelovou radou FUTURE z vysoko odolného materiálu HPL, s obojstranným nerezovým alebo PVC rámikom.Široký výber ručne vyrábaných vitrážnych, fazetových a ornamentných skiel zaručí pre Vaše vchodové dvere nenapodobiteľný a jedinečný dizajn.

VIZUAL

Jedinečná kombinácia bieleho plastu s drevoimitáciou v HPL, je zaujímavým riešením, ktorý oživí každé plastové dvere. Modely z tejto série je možné kombinovať s fazetovým sklom alebo pieskovanými motívmi.Elegantné čisté línie zo série VIZUAL

CLASSIC

Klasické a nadčasové modely plastových  vchodových dverí s masívnymi bordúrami, ktoré je možné kombinovať s množstvom vitráží, zapekaných skiel, mriežok. Pre vybrané modely dverí je k dispozícii obľúbené tečúce sklo, ktoré zaručí nenapodobiteľný dizajn Vašich dverí.

MODERNA

Plastové vchodové dvere s  dvernými výplňami z tejto modelovej rady spájajú v sebe moderný dizajn s bordúrami okolo skiel a veľmi výhodnú cenu. Všetky modely dverí je možné kombinovať s množstvom vitráží a zapekaných skiel.

PREMIUM

Bezpečnostné dvere, plastové výplne s nápaditým a nenapodobiteľným tvarom, s jemnými bordúrami lemujúcimi celú výplň, štandardne osadené s izolačným bezpečnostným trojsklom od hrúbky 24 mm a bezpečnostnou výstuhou.

ELEGANCE

Moderné a elegantné tvary dverí s veľmi jemnými bordúrami okolo skiel. Dverové výplne ELEGANCE je možné kombinovať s množstvom vitráží, faziet, zapekaných skiel a pieskovaných dekorov. Sklo dverí je možné olemovať plastovými rámčekmi alebo s nerezovým rámčekom.

STANDARD

Táto modelová rada charakterizuje minimalizmus a moderný dizajn za prekvapivo výhodnú cenu. Materiál je pri bielom prevedení dverí PVC, pri jednostrannej alebo obojstrannej laminácii dverí.  Vchodové dvere je možné kombinovať s  rámčekom v imitácii nerezu.