Domov > Naša ponuka > Doplnky

Doplnky

Vysoká kvalita doplnkov k plastovým a hliníkovým oknám a dverám podčiarkuje precíznu prácu vo výrobe. Praktická funkcia sa spája s moderným dizajnom, aby aj ten najmenší detail splynul s dokonalosťou namontovaných okenných profilov a dverí. Vám nezostáva nič iné ako si užívať ich funkčnosť a estetiku.  Doplnky pre plastové okná sa stávajú štandardným vybavením a zvyšujú užívateľský komfort. Vonkajšie a vnútorné parapety sú prispôsobené k montáži s plastovými oknami a s upravenými okrajmi pre osadenie do omietky. Zvýšte úžitkovú hodnotu svojich nových okien a dverí na maximum správnym výberom doplnkov a príslušenstva. Ochráni vás pred okolitým svetom, zlepší atmosféru v dome a zníži náklady na jeho chladenie.

Dverové výplne

Dvere a dverové výplne musia spĺňať nielen vizuálne požiadavky majiteľa rodinného domu zladené s celkovým imidžom budovy, ale aj  požiadavky na bezpečné používanie a  tepelnú pohodu. Vzhľad, rôzne série, ornamenty dverných výplní sa pohybujú od klasických a osvedčených tvarov až po tzv. ultra moderné vyhotovenie, ktoré sa odlišuje samotným vzhľadom, použitými materiálmi a prípadne sklenenými výplňami s bežnými druhmi skiel (ornamentálne,  zrkadlové, bezpečnostné), prípadne so sklami vitrážovými, farbenými, leptanými a pod.

Interiérové tienenie

Vnútorné žalúzie sú najbežnejšie a najpoužívanejším systémom tieniacej techniky. Medzi najprednejšou výhody patrí ich jednoduchosť, možnosť rýchlej montáže, jednoduchá a nenáročné údržba a predovšetkým cenová dostupnosť. Vyrobené sú predovšetkým z hliníkových lamiel ale na želanie dodáme aj bambusové alebo laminát. Povrchová úprava je klasickým nástrekom a to buď v metalízových farbách, vo farbách vzorkovníka RAL a novinkou sú imitácie drevených povrchov.

Exteriérové žalúzie

Exteriérové žalúzie Alucover typu C, Z a S  v šírkach od 50 do 90mm sú moderné vonkajšie žalúzie ovládané kľukou, motorom alebo šnúrou, ktoré zabezpečujú plynulú reguláciu svetla a hluku vstupujúceho do interiéru. Nepochybne patria k najdokonalejším tieniacim zariadeniam. Sú obľúbené nielen u projektantov moderných administratívnych budov, výrobných hál a polyfunkčných objektov, ale svoje uplatnenie nájdu aj na projektoch rodinných domov, kde sú výrazným dizajnovým doplnkom dotvárajúcim charakter stavby.

Exteriérové rolety

Rolety sa stávajú bežnou súčasťou domov a to predovšetkým pri novostavbách. Vďaka variabilite prevedenia je dnes možné použiť hliníkové rolety pre všetky typy okenných otvorov.Hliníkové rolety majú pre svojich užívateľov celú radu výhod. Tento materiál zaručuje stabilitu, odolnosť a dlhú životnosť. Hliníkové rolety chránia konštrukciu okien proti poveternostným vplyvom a predlžujú tak ich životnosť.

Okenné a dverné siete

Každý, kto má nepríjemnú skúsenosť s dotieravých hmyzom, ocení praktické výhody sietí proti hmyzu. V ponuke máme všetky druhy sietí za prijateľné ceny. Siete sú vyrobené z kvalitných profilov a sieťoviny zo skleného vlákna potiahnutého PVC, čo zaručuje ich dlhú životnosť a funkčnosť. Sú prirodzenou a efektívnou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Napriek tomu, že ich funkcia je predovšetkým praktická, svojim moderným dizajnom sa stávajú aj elegantným doplnkom okien.

Parapetné dosky

Máme pre Vás najväčšiu ponuku parapetov za skvelé ceny! Ponúkame  Vám vnútorné a vonkajšie parapety v širokej škále materiálov, farieb, dekorov a vlastností, ktoré Vám zhotovíme v rôznych dĺžkach a šírkach podl’a Vášho priania. Naše parapety nie sú len kvalitným okenným doplnkom, ale aj designovým prvkom, ktorý dokonale doladí Vašu domácnosť či stavbu.

Kľučky a madlá

Prinášame Vám moderné a štýlové okenné kľučky, dverové kľučky a madlá ktoré svojim špecifiickým a moderným dizajnom rozžiaria každé dvere či okno. Kľučky v našom sortimente sú vyrábané výhradne z kvalitných materiálov a pochádzajú od renomovaných výrobcov.